Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców.
W dniach 7-9 czerwca w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców, w których wystartowało 169 zawodników z 32 klubów. Zawody te były również bardzo udane – zawodnicy GKT Gdańsk wywalczyli 1 medal złoty, 1 srebrny i 2 brązowe.

Mistrzynią Polski w układach formalnych stopni uczniowskich została Aleksandra Kanigowska. Wicemistrzowski tytuł również w układach formalnych, lecz w kategorii II DAN wywalczył Robert Klaja. Brązowe medale wywalczyły: Magdalena Kaczan w walkach w kategorii -68 kg oraz drużynowo w układach formalnych: Magdalena Kaczan, Ewa Janda, Maja Warsińska, Binta M’Baye i Aleksandra Kanigowska.   
Blisko medalu była Aleksandra Kanigowska w walkach w kategorii -68 kg, Maja Warsińska w walkach w kategorii -56 kg oraz Binta M’Baye w walkach w kategorii -75 kg i w układach formalnych. Wszystkie przegrały swoje pojedynki o brązowe medale i zajęły 5 m-ca.
Wszystkie imprezy mistrzowskie były współfinansowane przez Urząd Miasta Gdańsk za co bardzo serdecznie dziękujemy. Wyniki uzyskane przez zawodników GKT Gdańsk potwierdziły słuszność przyznania dotacji na te wyjazdy.

Partnerzy

Polski Związek Taekwon-do itf Europe Taekwon-do Federation