Kolejne marcowe zawody zostały zdominowane przez gdańskich zawodników, którzy wystartowali 23 marca w I eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Juniorów oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Zawody te odbyły się w Gdańsku i zgromadziły blisko 90 zawodników z 9 klubów.

Gdański Klub zdominował całkowicie zawody deklasując pozostałe kluby. Wpierw młodzicy zdobyli 6 medali złotych, 1 srebrny i 6 brązowych. Wynik jest szczególnie wysoki, gdyż na 7 konkurencji aż 6 razy wygrywaliśmy. Dodatkowo zdobyliśmy 39 punktów w systemie sportu młodzieżowego.

Zielonka Michał – techniki specjalne

Następnie wystartowali juniorzy młodsi i juniorzy, dla których były to pierwsze zawody eliminacyjne do Mistrzostw Polski. Juniorzy młodsi wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zdobywając 7 medali złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych. Juniorzy, wśród których wywalczyli 5 medali złotych i 8 brązowych.