W dniach 12-14 grudnia 2014 r. w hali sportowej Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Magnoliowej 8 w Lublinie odbyło się kolejne ogólnopolskie seminarium szkoleniowe, które skierowane jest szczególnie dla osób przygotowujących się do egzaminu na stopnie mistrzowskie.

W seminarium brała udział 7 osobowa ekipa GKT Gdańsk i byliśmy chyba najliczniejszą ekipą.

 Po seminarium odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie. Komisji egzaminacyjnej przewodniczył Starszy Mistrz Ung Kim Lan, IX Dan z Niemiec. Oprócz niego kandydatów oceniali również Mistrz Zbigniew Bujak - VII Dan i Mistrz Janusz Gutkowski – VII Dan oraz Mistrz Wojciech Zdanuczyk - VII Dan. W sobotę 13 grudnia o godz. 18.00 rozpoczęła się pierwsza część egzaminu na stopnie mistrzowskie I Dan, a w niedzielę 14 grudnia 2014 r. o godz. 8.30 rano druga cześć. W sumie do egzaminu przystąpiło 49 osób (27 na I Dan, 13 na II Dan, 4 na III Dan, 4 na IV Dan oraz 1 osoba na V Dan).

Promocję otrzymało w sumie 29 osób, w tym Oliwia Podwysocka, która zdała z wynikiem bardzo dobrnym na stopień I DAN!!!

 

Tym samym Oliwia jest 25 czarnym pasem Gdańskiego Klubu Taekwon-do. Oliwia wszystkie elementy techniczne (układy formalne, walki krokowe, samoobrona i techniki nożne) wykonała na bardzo wysokim poziomem, ponadto w drugiej części egzaminu wykazała się 100% skutecznością rozbijając wszystkie deski i odpowiadając na pytania z teorii zadawane przez egzaminatora. Niestety nie udało się zdobyć kolejnego stopnia Jankowi Pochmara, który zdawał na II DAN. Janka pokonały deski, których w większości nie rozbił. Ale już pod koniec lutego będzie mógł ponownie wykazać się swoimi umiejętnościami.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Partnerzy

Polski Związek Taekwon-do itf Europe Taekwon-do Federation