W dniach 28-30 marca w Rybniku odbył się drugi turniej ogólnopolski – Grand Prix Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów, z których zawodnicy GKT Gdańsk przywieźli 4 medale złote, 2 srebrne i 4 brązowe.

Złote medale ponownie wywalczyli Robert Klaja w układach formalnych stopni III DAN, Piotr Spyra w walkach w kategorii -62 kg oraz Kamila Kasprzak w walkach w kategorii -60 kg. Oliwia Podwysocka poprawiła swój start z Pucharu Polski i z tej imprezy przywiozła złoto w walkach w kategorii -45 kg. Srebro w walkach w kategorii -75 kg wywalczyła Binta M’Baye oraz Aleksandra Kanigowska w technikach specjalnych. Aleksandra dołożyła jeszcze brąz w walkach w kategorii -68 kg. Z brązowymi medalami wrócili także: Krzysztof Gębicki (walki w kategorii), Mateusz Domurad (walki w kategorii -56 kg) oraz Marek Krzyżanowski (walki w kategorii -75 kg). Gdański Klub Taekwon-do w klasyfikacji klubowej wśród juniorów zajął wysokie 2 m-ce!!!

Po tym turnieju został ogłoszony skład Reprezentacji Polski w którym znalazło się aż 6 zawodników Gdańskiego Klubu Taekwon-do. Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 24-27 kwietnia w Riccione (Włochy) reprezentować będą:
1. Robert Klaja (senior) w konkurencji układów formalnych stopni III DAN
2. Kasprzak Kamila (junior) w konkurencji walki sportowej w kategorii -60 kg, układów formalnych stopni I DAN oraz w konkurencjach drużynowych
3. Spyra Piotr (junior) w konkurencji walki sportowej w kategorii -62 kg oraz w konkurencjach drużynowych
4. Gębicki Krzysztof (junior) w konkurencji walki sportowej w kategorii -62 kg
5. Krzyżanowski Marek (junior) w konkurencji walki sportowej w kategorii -75 kg oraz w konkurencjach drużynowych