7 grudnia w Pruszczu Gdańskim odbyły się coroczne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba niespełna 280 zawodników województwa pomorskiego, wśród których znalazła się liczna reprezentacja Gdańskiego Klubu Taekwon-do – 70 osób.

 GKT Gdańsk wywalczył na tych zawodach 25 medali złotych, 10 srebrnych i 25 brązowych co dało w klasyfikacji generalnej zawodów I miejsce!!!

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć!

WYNIKI

Konkurencja układów formalnych kobiet

Kategoria dzieci bez stopni rocznik 2007-2006:

Warcholak Aleksandra - złoto

Olańczuk Zuzia – brąz

Kategoria dzieci bez stopni rocznik 2005:

Sowa Hania – złoto

Kempa Bianka – srebro

Kategoria dzieci bez stopni rocznik 2004-2003:

Niedźwiedzka Iza – brąz

Kategoria dzieci 10 cup

    Kosmowska Maja – złoto

Kategoria dzieci + młodzik 8-7 cup

    Głowińska Lena – złoto

Kategoria junior młodszy bez stopni:

    Niedźwiedzka Natalia – złoto

Zbierska Magdalena – brąz

    Sprawka Weronika – brąz

Kategoria junior młodszy 10-9 cup

Gondek Bogna – srebro

Konkurencja układów formalnych mężczyzn

Kategoria dzieci bez stopni rocznik 2007:

    Saganowski Filip – złoto

Lewandowski Maciej – brąz

Kategoria dzieci bez stopni rocznik 2005-2003:

    Makar Mateusz – złoto

Kategoria dzieci 10 cup rocznik 2005-2003:

    Stempiński Oskar – złoto
    Pietrzak Mateusz – srebro

Kategoria dzieci 8 cup:

    Tarnowski Michał – złoto

Kategoria młodzik 6-1 cup:

    Borzyszkowski Marek – złoto

Kategoria młodzik + junior młodszy 10-9 cup:

    Michalski Tomasz – złoto

Kategoria junior młodszy bez stopni:

    Wilczyński Krzysztof – złoto

Szevka Jędrzej – srebro

Żurawski Lucjan – brąz

Mączyński Michał - brąz

Kategoria junior młodszy 8-7 cup:

    Pietrzak Tomasz – złoto

Kategoria junior młodszy 6-5 cup:

    Grabski Marcin – złoto

Kloc Jędrzej - brąz

Kategoria junior młodszy + junior 6-5 cup:

    Kasprzak Tomasz – złoto

Krzyżanowski Marek – srebro

Zielonka Michał – brąz

Nasierowski Daniel – brąz

 

Konkurencja walk indywidualnych

Kobiety:

Kategoria -50 kg:

    Podwysocka Oliwia – złoto

    Chorałła Nikola – brąz

Gudziak Aleksandra – brąz

Kategoria +50 kg:

    Kasprzak Kamila – złoto

Mężczyźni:

Kategoria -52:

    Zielonka Michał – złoto

Pietrzak Tomasz – srebro

Kategoria -65:

    Gębicki Krzysztof – złoto

Spyra Piotr – srebro

Kategoria +65:

    Krzyżanowski Marek – złoto

Grabski Marcin - brąz

 

Konkurencja technik specjalnych

(dzieci tor przeszkód, pozostali nopi ap)

Kobiety

Kategoria dzieci starsze bez stopni + 10 cup:

    Sowa Hania – złoto

Kategoria młodzik 0-1 cup:

    Głowińska Lena - brąz

Kategoria junior młodszy bez stopni:

    Wojciechowska Kornelia – złoto

    Woyke Julia – brąz

Zbierska Magdalena – brąz

Kategoria junior młodszy + junior 6-1 cup:

 Podwysocka Oliwia – brąz

Kasprzak Kamila – brąz

Mężczyźni

Kategoria dzieci bez stopni + 10 cup 2008-2007:

Lewandowski Maciej – srebro

Kategoria dzieci bez stopni + 10 cup 2005:

    Pietrzak Mateusz – złoto

Strachacki Bartosz – brąz

Kategoria dzieci bez stopni + 10 cup 2004-2003:

    Makar Mateusz – brąz

Kategoria junior młodszy bez stopni:

    Wilczyński Krzysztof – złoto

Żurawski Lucjan – srebro

Szevka Jędrzej – brąz

Kategoria junior młodszy 9-7 cup:

    Pietrzak Tomasz – brąz

Kategoria junior młodszy 6-1 cup:

    Grabski Marcin – złoto
   
    Zielonka Michał – brąz

Kategoria junior 6 cup -I DAN:

Spyra Piotr – srebro

Krzyżanowski Marek – brąz

Kasprzak Tomasz – brąz

 

Klasyfikacja medalowa:

1. Gdański Klub Taekwon-do (25*złoto, 10*srebro, 25*brąz)

2. SKT AN-DO Pruszcz Gdański (13*złoto, 20*srebro, 39*brąz)

3. KS Taekwon Kolbudy (6*złoto, 12*srebro, 17*brąz)

4. Neptun Gdańsk (1*złoto, 1*srebro, 3*brąz)

5. GKS Posejdon Gdynia (0*złoto, 2*srebro, 3*brąz)

 

Partnerzy

Polski Związek Taekwon-do itf Europe Taekwon-do Federation