W dniach 23-27 października w Benidorm (Hiszpania) odbyły się XVIII Mistrzostwa Świata Seniorów oraz XII Mistrzostwa Świata Juniorów. W zawodach wzięło udział 1042 zawodników (623 seniorów, 419 juniorów) z 58 krajów. Polska Reprezentacja liczyła 49 zawodników, wśród których znaleźli się zawodnicy Gdańskiego Klubu Taekwon-do: Kamila Kasprzak, Krzysztof Gębicki i Piotr Spyra. W zawodach towarzyszył im także trener Marcin Wołosz w charakterze Trenera Wspomagającego Kadry Narodowej.

Polska wypadła znakomicie na tych zawodach, zdobyła 13 medali złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych wygrywając klasyfikację generalną. Wyprzedziliśmy Irlandię i Nową Zelandię.

Gdański Klub Taekwon-do przyczynił się do tego sukcesu.

Złoty medal i tytuł MISTRZYNI ŚWIATA wywalczyła Kamila Kasprzak w drużynowych technikach specjalnych.

Brązowy medal i tytuł II WICE MISTRZA ŚWIATA wywalczył Krzysztof Gębicki w drużynowych układach formalnych.

Zawodnicy startowali także w konkurencjach indywidualnych, lecz niestety nie udało się zdobyć tu medalu. Kamila poległa w pierwszej walce z zawodniczką z Holandii. Chłopaki odpadli w drugich pojedynkach, Piotr z zawodnikiem z Rosji a Krzysiek z zawodnikiem ze Stanów Zjednoczonych.