W dniach 11-13 maja w Kłobucku odbywały się drugie w tym roku ogólnopolskie zawody – Grand Prix Polski Juniorów i Seniorów. Dla juniorów zawody te są ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski, zaś dla seniorów jest to druga kwalifikacja do Mistrzostw Polski. Gdański Klub Taekwon-do wystawił na te zawody 6 juniorów oraz 6 seniorów.

W pierwszym dniu zawodów rywalizowali seniorzy oraz juniorzy startujący w kategorii seniorów. Wywalczyliśmy 1 medal srebrny i 3 brązowe. Srebrny medal wywalczyła Aleksandra Kanigowska w walkach -63 kg. W finale Ola uległa aktualnej Mistrzyni Europy – Ilonie Omiecińskiej. Brązowe medale to zasługa Binty M'Baye, która zdobyła 2 medale: w układach formalnych i walkach -70 kg, zaś trzeci medal brązowy wywalczył Robert Klaja w układach formalnych stopni mistrzowskich II DAN.

Drugi dzień to konkurencje juniorów, którzy spisali się znakomicie zdobywając 2 medale złote, 1 srebrny i 5 brązowych. Tak bardzo dobry wynik dał Gdańskiemu Klubowi I miejsce w klasyfikacji końcowej i jest to najlepszy wynik na tej imprezie.

Złote medale wywalczyli: Binta M'Baye w walkach w kategorii +60 kg oraz Krzysztof Gębicki w walkach -52 kg. Srebro wywalczyła Maja Warsińska w walkach -55 kg i dorzuciła jeszcze brąz w układach formalnych. Brązowe medale wywalczyli również: Kamila Grabińska w walkach -55 kg, Piotr Spyra w walkach -52 kg, Michał Drossel w walkach -70 kg oraz Binta M'Baye w technikach specjalnych.