Kolejny sukces odnieśli zawodnicy Naszego Klubu w tegorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w dniach 25-26 maja w Rybniku. W zawodach wzięło w sumie udział 128 zawodników reprezentujących 34 kluby. Gdański Klub Taekwon-do reprezentowało 6 zawodników. Zawodnicy spisali się na medal, a dokładnie na 5 medali.

Złoto w konkurencji układów formalnych wywalczyła Maja Warsińska. Pozostałe 4 medale brązowe zdobyli: Michał Drossel w walkach w kategorii -70 kg, Kasia Gębicka w walkach w kategorii -50 kg oraz Binta M'Baye w walkach w kategorii +60 kg oraz w technikach specjalnych.

Gdański Klub oprócz medali wywalczył 61 punktów w systemie sportu dzieci i młodzieży, które dają miejsce w klasyfikacji wszystkich klubów sportowych w Polsce.